Son Eklenen Albümler
  • Çal Hançalar Yaz Kampımız
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Yarışması 2016
  • Mangala ve Kumalak Semineri 2016
  • AFAD Arama Kurtarma Eğitimi
  • KARAHAYIT ERGİN İZCİ KAMPI
  • Merkez Ufka Yolculuk Çalışmaları
  • Sarıkamış Milli Bilinç Kampı
  • Sarıkamış Yürüyüşü
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Tanıtım
Etkinlik Takvimi
E-Bülten

​Kulübümüzden Haberler
Çal Hançalar yaz kampını tamamladık

Çal Hançalar yaz kampını tamamladık

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, iki gecelik Kulüp Kampını tamamladı.Sabah namazından sonra izci yürüyüşü ve sabah sporu yapıldı. Kampa katılan izcilere düğüm, tekmil, and-türe, bocce, Telsiz, havalı tüfek, ok, dart istasyonları verildi. Kamp ateşinde birbirinden eğlenceli oyunlar, izcilerin sunum ve gösterileri, yarışmalar yer aldı.

Geleneksel Asil Gençlik Yaz Okulumuz Başlıyor.

Geleneksel Asil Gençlik Yaz Okulumuz Başlıyor.

Her yıl geleneksel olarak yaptığımız Asil Gençlik Yaz Okulumuz, bu yaz da 11 Temmuz - 5 Ağustos Özel Vildan Kolejinde yapılacak. Gençlerimizin eğlenerek öğrendiği, aynı zamanda çeşitli sporlar ile desteklenen yaz okulumuza 5-6-7-8. sınıfa geçen tüm erkek öğrencilerimiz kayıt yaptırabileceklerdir. 

Ufka Yolculuk 4 Denizli Ödül Töreni Yapıldı

Ufka Yolculuk 4 Denizli Ödül Töreni Yapıldı

Tüm Türkiye'de Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından dördüncüsü düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları, bu sene Ufka Yolculuk-4 Hadis Yarışması olarak düzenlendi. Denizli ayağını yürüten Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Özel Vildan Kolejinde düzenlediği Ufka Yolculuk-4 Denizli Ödül Törenini gerçekleştirdi. 

Denizli Asil Gençlik Doğada yürüdü.

Denizli Asil Gençlik Doğada yürüdü.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü genç ve izcileriyle  doğa yürüyüşü düzenledi. Ormanın içinden, tefekkür ederek, bazen marş söyleyerek yürüyen gençler kuş sesleriyle, çam ağaçlarının esintisiyle ve tabi kardeşlik muhabbetiyle baharın tadını çıkardı. Yürüyüşün sonunda yorgun düşen gençler yorulmalarına değdiğini ve memnun kaldıklarını söyledi.

Çizgilerle kırk hadis sergisi düzenlendi.

Çizgilerle kırk hadis sergisi düzenlendi.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji'nde çizgilere kırk hadis sergisi düzenledi. Serginin yanında Özel Vildan öğrencilerinin yapmış olduğu projeler, resimler, teknoloji tasarımları  da ilgi çeken diğer sergiler arasındaydı. Çizgilerle Kırk Hadis konuklar tarafından ilgi ve hayranlıkla karşılandı.

Asil İzcilik Kulübü Denizli'de İzcilik Ateşini canlandıracak.

Asil İzcilik Kulübü Denizli'de İzcilik Ateşini canlandıracak.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Denizli'de İzcilik ateşinin körüklenmesi için Kulüp Önderi Hasan Temizkan tarafından Kulübümüzün aktif ünite liderlerine yapılan sunum ile İzcilik çalışmalarının Türkiye ve Dünya insanları için önemi ve gereği hatırlatıldı. Liderlerimize İzci Emek Defteri, Obabaşı ve Ekip Başı El Kitabı, Oymakbaşı El Kitabı, İzcinin Program El Kitabı teslim edildi. Tüm liderlerimize gayretli çalışmalar ve başarılar

Değişime Hazır mısınız?

Değişime Hazır mısınız?

Enise hanımlar derneğinin düzenlemiş olduğu 24 Nisandaki Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu'nun sunacağı Değişime Hazırmısınız konulu konferansına tüm halkımız davetlidir.

KAD Gençlik Kampı Tamamlandı

KAD Gençlik Kampı Tamamlandı

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, PAÜ EAD (Eleştirel ve Analitik Düşünme) topluluğu gençlik kampı düzenledi. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Pamukkale Üniversitesi EAD (Eleştirel ve Analitik Düşünme) öğrenci topluluğu üyeleriyle Kefe Yaylasında Gençlik Kampı düzenledi. 

Mangala ve 9 Kumalak oyun semineri düzenlendi.

Mangala ve 9 Kumalak oyun semineri düzenlendi.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji ve Sayakon Denizli Alplik Okulu beraberliğinde Mangala ve 9 Kumalak oyun semineri düzenlendi.     Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji, Sayakon Denizli Alplik Okulu beraberliğinde organize edilerek Özel Vildan Koleji Seminer salonunda yapılan Mangala Türk zeka ve strateji oyunu ve 9  Kumalak oyunlarının anlatılıp tanıtıldığı seminerde Mimar Sinan Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim

Ufka Yolculuk Hadis Yarışması, Başarıyla Tamamlandı

Ufka Yolculuk Hadis Yarışması, Başarıyla Tamamlandı

En geniş katılımlı sivil bilgi yarışması olan Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’nın dördüncüsü, Denizli ve ilçelerinde başarıyla tamamlandı. Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’nın dördüncüsü, Hadis konusunda 81 il, 803 ilçe ve KKTC’deki sınav merkezlerinde, internet üzerinden ise dünya genelinde yapıldı. Denizli ilimizde 18 ilçe 21 okulda yarışma gerçekleştirildi.

"Çocuklarınızı en önemli yatırım aracı olarak görün. Onların en mükemmel şekilde eğitilmeleri için uğraşın." M.N.Coşan