Son Eklenen Albümler
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Yarışması 2016
  • Mangala ve Kumalak Semineri 2016
  • AFAD Arama Kurtarma Eğitimi
  • KARAHAYIT ERGİN İZCİ KAMPI
  • Merkez Ufka Yolculuk Çalışmaları
  • Sarıkamış Milli Bilinç Kampı
  • Sarıkamış Yürüyüşü
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Tanıtım
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Ziyaretlerimiz
Etkinlik Takvimi
E-Bülten

​Kulübümüzden Haberler
UFKA YOLCULUK HADİS ÖDÜL TÖRENİ

UFKA YOLCULUK HADİS ÖDÜL TÖRENİ

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, kaybedeni olmayan Ufka Yolculuk-4 Hadis  yarışmanın ödüllerini sahipleri ile buluşturuyor. Zinde Gençlik Spor Ve İzcilik Kulübü'nün Tüm Türkiye'de organize ettiği Ufka Yolculuk-4 Hadis Yarışmasının Denizli ayağını yürüten Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü 6 Mayıs 2016, saat: 20.00'da Özel Vildan Koleji’nde düzenleyeceği ödül töreni ile dereceye giren yarışmacılara

Denizli Asil Gençlik Doğada yürüdü.

Denizli Asil Gençlik Doğada yürüdü.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü genç ve izcileriyle  doğa yürüyüşü düzenledi. Ormanın içinden, tefekkür ederek, bazen marş söyleyerek yürüyen gençler kuş sesleriyle, çam ağaçlarının esintisiyle ve tabi kardeşlik muhabbetiyle baharın tadını çıkardı. Yürüyüşün sonunda yorgun düşen gençler yorulmalarına değdiğini ve memnun kaldıklarını söyledi.

Çizgilerle kırk hadis sergisi düzenlendi.

Çizgilerle kırk hadis sergisi düzenlendi.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji'nde çizgilere kırk hadis sergisi düzenledi. Serginin yanında Özel Vildan öğrencilerinin yapmış olduğu projeler, resimler, teknoloji tasarımları  da ilgi çeken diğer sergiler arasındaydı. Çizgilerle Kırk Hadis konuklar tarafından ilgi ve hayranlıkla karşılandı.

Asil İzcilik Kulübü Denizli'de İzcilik Ateşini canlandıracak.

Asil İzcilik Kulübü Denizli'de İzcilik Ateşini canlandıracak.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Denizli'de İzcilik ateşinin körüklenmesi için Kulüp Önderi Hasan Temizkan tarafından Kulübümüzün aktif ünite liderlerine yapılan sunum ile İzcilik çalışmalarının Türkiye ve Dünya insanları için önemi ve gereği hatırlatıldı. Liderlerimize İzci Emek Defteri, Obabaşı ve Ekip Başı El Kitabı, Oymakbaşı El Kitabı, İzcinin Program El Kitabı teslim edildi. Tüm liderlerimize gayretli çalışmalar ve başarılar

Değişime Hazır mısınız?

Değişime Hazır mısınız?

Enise hanımlar derneğinin düzenlemiş olduğu 24 Nisandaki Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu'nun sunacağı Değişime Hazırmısınız konulu konferansına tüm halkımız davetlidir.

KAD Gençlik Kampı Tamamlandı

KAD Gençlik Kampı Tamamlandı

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, PAÜ EAD (Eleştirel ve Analitik Düşünme) topluluğu gençlik kampı düzenledi. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Pamukkale Üniversitesi EAD (Eleştirel ve Analitik Düşünme) öğrenci topluluğu üyeleriyle Kefe Yaylasında Gençlik Kampı düzenledi. 

Mangala ve 9 Kumalak oyun semineri düzenlendi.

Mangala ve 9 Kumalak oyun semineri düzenlendi.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji ve Sayakon Denizli Alplik Okulu beraberliğinde Mangala ve 9 Kumalak oyun semineri düzenlendi.     Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji, Sayakon Denizli Alplik Okulu beraberliğinde organize edilerek Özel Vildan Koleji Seminer salonunda yapılan Mangala Türk zeka ve strateji oyunu ve 9  Kumalak oyunlarının anlatılıp tanıtıldığı seminerde Mimar Sinan Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim

Ufka Yolculuk Hadis Yarışması, Başarıyla Tamamlandı

Ufka Yolculuk Hadis Yarışması, Başarıyla Tamamlandı

En geniş katılımlı sivil bilgi yarışması olan Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’nın dördüncüsü, Denizli ve ilçelerinde başarıyla tamamlandı. Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’nın dördüncüsü, Hadis konusunda 81 il, 803 ilçe ve KKTC’deki sınav merkezlerinde, internet üzerinden ise dünya genelinde yapıldı. Denizli ilimizde 18 ilçe 21 okulda yarışma gerçekleştirildi.

Kulübümüz 2016 LEP (Lider Eğitim Programı) Yapıldı.

Kulübümüz 2016 LEP (Lider Eğitim Programı) Yapıldı.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Erkek ve Bayan Liderleriyle düzenlendiği Lider Eğitim Programında Denizli'de İzcilik ateşinin devamı ve daha da güçlendirilmesi için yapılabilecek çalışmalar görüşüldü. Kulüp Başkanı Ali Akyüz 'ün açılış konuşmasının ardından Şaban Zihni Gönen Lider Azerbaycan Hocalı Katliamını Anma Kampında gördüklerini paylaştı. Liderimiz Türkiye'nin ve Dünya Müslümanlarının izcilere, izciliğe ihtiyacı

Kulüp Yönetimimiz Üniversiteli Gençlerle Kahvaltıda buluştu.

Kulüp Yönetimimiz Üniversiteli Gençlerle Kahvaltıda buluştu.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Üniversiteli Gençlerle Kahvaltı programı düzenledi. GÜLÇEV Dernek binasında düzenlenen program kahvaltı ve ardından Hasan Temizkan Hocamızın samimi hasbihali ile devam etti. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü programlarına ilk kez katılan genç kardeşlerimiz de programa dâhil oldu. Programdan hem manevi hem de maddi lezzetler alan gençler memnun kaldıklarını belirtti.

"Çocuklarınızı en önemli yatırım aracı olarak görün. Onların en mükemmel şekilde eğitilmeleri için uğraşın." M.N.Coşan