Son Eklenen Albümler
  • Çanakkale 2015 Milli Bilinç Kampı
  • Denizli Asil Gençlik Çanakkale Temalı Karahayıt Kampı
  • 2015 İzci Düşünce Günümüz
  • Denizli Asil İzcileri Bursa Kampında
  • İzcilerimiz Çanakkale 2013 Dedeciğim Ben Geldim Kampında 1
  • Aziz Şehitlerimiz Kabirleri Başında Anıldı!
  • Lider Temel Eğitim Kursumuzu Tamamladık
  • Dünya Düşünce ve İzci Günü 2013
  • Kız İzcilerimiz Cankurtaran Kış Kampında
Etkinlik Takvimi
E-Bülten

​Kulübümüzden Haberler
Asil İzcileri 100. Yıl Çanakkale Kampını Tamamladı

Asil İzcileri 100. Yıl Çanakkale Kampını Tamamladı

Asil Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü izcileri, Çanakkale Savaşları ve zaferlerinin 100. yılında “Çanakkale Milli Bilinç Kampı’nı” tamamladı. 

100.Yılında  Çanakkale Temalı Kulüp Kampı Tamamlandı‏

100.Yılında Çanakkale Temalı Kulüp Kampı Tamamlandı‏

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, “100. Yılında Çanakkale” temalı kulüp kampını tamamladı.‏Yaklaşık 25 kişinin katılımıyla Dünyanın yedi harikası olan Pamukkale Karahayıt da 2 gece 3 gün devam etti.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışması 3 Başarıyla Gerçekleştirildi

Ufka Yolculuk Kültür Yarışması 3 Başarıyla Gerçekleştirildi

“Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3”, Tüm Türkiye ve Dünyada Başarıyla Gerçekleştirildi. Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3”, tüm Türkiye ve

19 MART ÇEKÜD PROGRAMI DENİZLİ'DE YAPILDI

19 MART ÇEKÜD PROGRAMI DENİZLİ'DE YAPILDI

19 Mart 2015 tarihinde Denizli'de Barboros Kız İmam Hatip Lisesi, Üçler Ortaokulu ve Üçler İlkokulu olmak üzere 3 okulda seminer yapıldı. Seminerlerin açılış konuşması ÇEKÜD Denizli İl Temsilcisi Mustafa Erdem BERK tarafından yapılarak derneğin tanıtımı sunum eşliğinde gerçekleştirildi. Seminere katılanların selamlanmasının ardından ÇEKÜD’ün tarihçesi, misyonu ve vizyonu anlatılarak tanıtıldı. Daha sonra derneğimizin

25 Şubat İzci Düşünce Etkinliği Yapıldı

25 Şubat İzci Düşünce Etkinliği Yapıldı

İzci Düşünce Etkinliğimiz izcilerimizin katılımı ile Özel Vildan Ortaokulunda kutlandı. İzcilik Federasyonu Denizli il temsilcisi Serhan Özyılmaz liderimizin açılış konuşması ile başlayan programımız, İzci düğümü yarışması, güzel bir skeç ve çadır yarışması ile sona eren programımıza katılan tüm izcilerimize teşekkür ediyoruz.  FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 GENÇLERDEN ECDADA MEKTUP YARIŞMASI BAŞLADI

GENÇLERDEN ECDADA MEKTUP YARIŞMASI BAŞLADI

“Çanakkale ve Sarıkamış’ın 100. yılında 100 bin mektup” sloganıyla hayata geçirilen 'Gençlerden ecdada mektup yarışması' başladı.

Her Çanakkale Şehidimize Bir Yasin Hedef 253 Bin Yasin

Her Çanakkale Şehidimize Bir Yasin Hedef 253 Bin Yasin

Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü önderliğinde Konya Erdemli Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü İzci ve liderleri tarafından Çanakkale savaşlarının 100. yılında “HER ŞEHİDE BİR YASİN, HEDEF 253BİN” sloganıyla başlatılan projede okunacak Yasin-i Şerifleri, 22-26 Nisan 2015 tarihlerinde Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından düzenlenen “Dedeciğim Ben Geldim” temalı Çanakkale Milli Bilinç Kampı’nda dedelerimize hediye etmek istiyoruz. Sizleri Yasin-Şerif okumaya, 100.

Denizli Asil İzcileri Bursa Kampında

Denizli Asil İzcileri Bursa Kampında

Denizli Asil İzcilerimizden bir grup izcimiz Bursa kampına katıldılar. Bu kampa diğer illerden gelen izcilerimiz ile buluşan izcilerimiz kampta yeni arkadaşlar edindiler... Çeşitli istasyonlarda izcilik bilgileri,izci düğümlerini öğrenen ve çeşitli oyunlarave akşam etkinliğine katılan öğrenen izcilerimiz kamptan çok mutlu oldujlarını belirttiler... Tüm Fotoğrafları Görmek İçin Tıklayın

Asil Gençlik İzcileri, Sarıkamış Milli Bilinç Kampından Döndü

Asil Gençlik İzcileri, Sarıkamış Milli Bilinç Kampından Döndü

Asil Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü izcileri, Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) tarafından Kars ili, Şenkaya ilçesinde düzenlenen uluslararası “Sarıkamış Allahuekber Şehitlerini Anma Milli Bilinç Kampını” tamamlayarak Denizli'ye döndü.

Türkiye’nin En Kapsamlı Bilek Güreşi Yarışması Yapıldı

Türkiye’nin En Kapsamlı Bilek Güreşi Yarışması Yapıldı

26 – 27 Aralık 2014 / 03 – 04 Rebi’ül-evvel 1436 tarihlerinde Ankara Asfa Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte organize edilen “Kulüpler Arası Genç Erkekler Türkiye Bilek Güreşi Yarışması” bugüne kadar yapılmış en önemli bilek güreşi yarışması olarak hafızalarda yerini aldı.

"Çocuklarınızı en önemli yatırım aracı olarak görün. Onların en mükemmel şekilde eğitilmeleri için uğraşın." M.N.Coşan