Son Eklenen Albümler
  • Yaz Okulumuz Başarıyla Tamamladık
  • Gülçev 2016 İftar
  • Çal Hançalar Yaz Kampımız
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Yarışması 2016
  • Mangala ve Kumalak Semineri 2016
  • AFAD Arama Kurtarma Eğitimi
  • KARAHAYIT ERGİN İZCİ KAMPI
  • Merkez Ufka Yolculuk Çalışmaları
  • Sarıkamış Milli Bilinç Kampı
Etkinlik Takvimi
E-Bülten

​Kulübümüzden Haberler
Jota Joti Jamboree

Jota Joti Jamboree

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Jota Joti Jamboree'de ...

Yaz Okulumuzu Başarı İle Tamamladık

Yaz Okulumuzu Başarı İle Tamamladık

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji’nde yaptığı dört haftalık yaz etkinliğini yine Özel Vildan Kolejinde düzenlediği kapanış programı ile tamamladı. Birbirinden eğlenceli programları; genç, dinamik ve örnek olan öğretmen kadrosu ile dolu dolu geçen bir yaz etkinliğini tamamladı. Mahreçli ve tecvitli Kuran-ı Kerim eğitimi, çok sayıda sure ezberleri, uygulamalı namaz eğitimi, ilmihal, örnek şahsiyetler, doğa yürüyüşleri, açık havada

İzcilerimiz İftar Programında

İzcilerimiz İftar Programında

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü GÜLÇEV (Gülistan Çevre ve Kültür Derneği) 'nin Özel Vildan Kolejinde düzenlediği geleneksel İftar Programına katıldı.

Çal Hançalar yaz kampını tamamladık

Çal Hançalar yaz kampını tamamladık

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, iki gecelik Kulüp Kampını tamamladı.Sabah namazından sonra izci yürüyüşü ve sabah sporu yapıldı. Kampa katılan izcilere düğüm, tekmil, and-türe, bocce, Telsiz, havalı tüfek, ok, dart istasyonları verildi. Kamp ateşinde birbirinden eğlenceli oyunlar, izcilerin sunum ve gösterileri, yarışmalar yer aldı.

Geleneksel Asil Gençlik Yaz Okulumuz Başlıyor.

Geleneksel Asil Gençlik Yaz Okulumuz Başlıyor.

Her yıl geleneksel olarak yaptığımız Asil Gençlik Yaz Okulumuz, bu yaz da 11 Temmuz - 5 Ağustos Özel Vildan Kolejinde yapılacak. Gençlerimizin eğlenerek öğrendiği, aynı zamanda çeşitli sporlar ile desteklenen yaz okulumuza 5-6-7-8. sınıfa geçen tüm erkek öğrencilerimiz kayıt yaptırabileceklerdir. 

Ufka Yolculuk 4 Denizli Ödül Töreni Yapıldı

Ufka Yolculuk 4 Denizli Ödül Töreni Yapıldı

Tüm Türkiye'de Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından dördüncüsü düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları, bu sene Ufka Yolculuk-4 Hadis Yarışması olarak düzenlendi. Denizli ayağını yürüten Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Özel Vildan Kolejinde düzenlediği Ufka Yolculuk-4 Denizli Ödül Törenini gerçekleştirdi. 

Denizli Asil Gençlik Doğada yürüdü.

Denizli Asil Gençlik Doğada yürüdü.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü genç ve izcileriyle  doğa yürüyüşü düzenledi. Ormanın içinden, tefekkür ederek, bazen marş söyleyerek yürüyen gençler kuş sesleriyle, çam ağaçlarının esintisiyle ve tabi kardeşlik muhabbetiyle baharın tadını çıkardı. Yürüyüşün sonunda yorgun düşen gençler yorulmalarına değdiğini ve memnun kaldıklarını söyledi.

Çizgilerle kırk hadis sergisi düzenlendi.

Çizgilerle kırk hadis sergisi düzenlendi.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Vildan Koleji'nde çizgilere kırk hadis sergisi düzenledi. Serginin yanında Özel Vildan öğrencilerinin yapmış olduğu projeler, resimler, teknoloji tasarımları  da ilgi çeken diğer sergiler arasındaydı. Çizgilerle Kırk Hadis konuklar tarafından ilgi ve hayranlıkla karşılandı.

Asil İzcilik Kulübü Denizli'de İzcilik Ateşini canlandıracak.

Asil İzcilik Kulübü Denizli'de İzcilik Ateşini canlandıracak.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Denizli'de İzcilik ateşinin körüklenmesi için Kulüp Önderi Hasan Temizkan tarafından Kulübümüzün aktif ünite liderlerine yapılan sunum ile İzcilik çalışmalarının Türkiye ve Dünya insanları için önemi ve gereği hatırlatıldı. Liderlerimize İzci Emek Defteri, Obabaşı ve Ekip Başı El Kitabı, Oymakbaşı El Kitabı, İzcinin Program El Kitabı teslim edildi. Tüm liderlerimize gayretli çalışmalar ve başarılar

Değişime Hazır mısınız?

Değişime Hazır mısınız?

Enise hanımlar derneğinin düzenlemiş olduğu 24 Nisandaki Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu'nun sunacağı Değişime Hazırmısınız konulu konferansına tüm halkımız davetlidir.

"Çocuklarınızı en önemli yatırım aracı olarak görün. Onların en mükemmel şekilde eğitilmeleri için uğraşın." M.N.Coşan