Son Eklenen Albümler
  • Ufka Yolculuk 5 İl ve İlçe Sorumlu Toplantısı
  • 2016 Aydın Davutlar Kampı
  • jota joti jamboree
  • Ekim Ayı Liderler Toplantısı
  • Yaz Okulumuz Başarıyla Tamamladık
  • Gülçev 2016 İftar
  • Çal Hançalar Yaz Kampımız
  • Ufka Yolculuk 4 Hadis Yarışması 2016
  • Mangala ve Kumalak Semineri 2016
Etkinlik Takvimi
E-Bülten

​Kulübümüzden Haberler
Ufka Yolculuk 5 İlçe Sorumluları Toplantısını Tamamladık

Ufka Yolculuk 5 İlçe Sorumluları Toplantısını Tamamladık

Denizli Ufka Yolculuk il ve ilçe sorumluları, 04.12.2016 tarihinde Özel Denizli Vildan Koleji'nde bir araya geldi. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, il ve ilçe sorumluları Ufka Yolculuk-5 tanıtım ve planlama toplantısı ile görev dağılımı yapıldı.

Karatede Büyük Başarımız

Karatede Büyük Başarımız

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü karatecileri, iki gümüş üç de bronz madalya kazandı. Hasan Güngör Spor Salonu’nda yapılan Denizli Kulüpler Arası Karate maçlarına katılan Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü karate sporcuları, yaptıkları maçlarla madalya kazandılar.

2016 Bilek Güreşi Müsabakalrımız

2016 Bilek Güreşi Müsabakalrımız

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Denizli'de  Liseler Arası Bilek Güreşi Müsabakalarının 4.sünü düzenliyor. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün 10 Aralık 2016 tarihinde Özel Denizli Vildan Kolejinde düzenleyeceği liseler arası genç erkekler bilek güreşi yarışması ile il elemelerini tamamlamış olacak. Yirmi kategoride gerçekleştirilecek olan il elemelerinde kendi kategorilerinde dereceye giren ilk üç yarışmacıya madalya

Ufka Yolculuk 5 Kayıtları Başladı

Ufka Yolculuk 5 Kayıtları Başladı

Ufka Yolculuk 5. Bilgi ve Kültür Yarışması H.1438 / M.2017 yılında Türkiye de Türkçe, Dünya genelinde ise İngilizce dilinde düzenlenecektedir. YarışmaTürkçe dilinde 5 farklı Kur’an-ı Kerim Mealinden ortak yapılacaktır. İngilizce dilinde ise “The Majestic Quran: An English Rendition of its Meanings” adlı eserden yarışma yapılacaktır.  UFKA YOLCULUK 5 BİLGİ VE KÜLTÜR YARIŞMASINA KAYIT

Bir Günlük Kampımızı Tamamladık.

Bir Günlük Kampımızı Tamamladık.

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, izci ve liderleri günübirlik eğitim programını tamamladı.  Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün Cankurtaran mevkiinde düzenlediği günübirlik izcilik eğitim programı ile izcilere kamp atmosferi tattırıldı. Bayrak töreni ile başlayan faaliyette; futbol,çadır kurma, voleybol,havalı tüfek, dart, doğa yürüyüşü, telsizcilik, and- türe, izcilik terminolojileri, izci oyunları gibi istasyonlar

Dünya Bilek Güreşi Şampiyonunu Ziyaret Ettik

Dünya Bilek Güreşi Şampiyonunu Ziyaret Ettik

 Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünden Dünya Şampiyonuna ziyaret      Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Milli Sporcumuz, Ahmet Yenerer'e tebrik ziyaretinde bulundu.

2016 Aydın-Kuşadası Davutlar Kampımızı tamamladık

2016 Aydın-Kuşadası Davutlar Kampımızı tamamladık

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Bölgesel Gençlik Kampını tamamladı. Her sene düzenli olarak yapılan Ege Bölgesel Gençlik Kampı, bu sene de Aydın Kuşadası Davutlar Gençlik Merkezinde yapıldı. 

Amatör Telsizcilik Yeni Dönem Sınavını Tamamladık

Amatör Telsizcilik Yeni Dönem Sınavını Tamamladık

Kesintisiz İletişimi hedefleyen, Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün amatör telsizciler ekibine yeni isimler eklendi. 

Ekim Ayı Liderler Toplantımızı Yaptık

Ekim Ayı Liderler Toplantımızı Yaptık

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Liderler toplantısı düzenledi. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü yeni dönem izcilik çalışmalarının başında liderleri buluşturdu. Özel Vildan Koleji'nde buluşan liderler, izcilik çalışmalarını değerlendirerek yeni dönem  çalışmalarını planladı.

Jota Joti Jamboree

Jota Joti Jamboree

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü  İzcileri  dünya izcileri ile iletişime geçti. Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, JOTA (Jamboree On The Air) – JOTI (Jamboree On The Internet) büyük buluşmasına katılarak dünya izcileri ile telsiz görüşmeleri yaptı.

"Çocuklarınızı en önemli yatırım aracı olarak görün. Onların en mükemmel şekilde eğitilmeleri için uğraşın." M.N.Coşan